









| Modell | 13E6-K |
| Skrivhuvud | 13200(6st) |
| Styrkort | HOSON-kort |
| Upplösning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Färg | CMYK+Vit |
| Tryckbredd | 1300mm |
| Bläck | Pigment |
| Inkångskapacitet | 1.8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljö | Temperaturen är 25 °C–30 °C och den relativa fuktigheten är 50 %–75 % |
| Ström | 50 Hz/60 Hz/220 V, ström 10–20 A |
| Operativsystem | Windows 10 eller senare |
| Överföringsmedium | Används på nylon, kemiska fibrer, bomull, läder, badkläder, dykarställ, PVC, EVA, etc. |
| Bildformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Mjukvara | Fototryck |
| Datainterface | Gigabit-nätverkskort |
| Maskinstorlek | Skrivarens storlek: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk puderblandares storlek: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vikt | Skrivarens bruttovikt: 326 kg Automatisk puderblandares bruttovikt: 550 kg |





UV DTF ETIKETT EXKLUSIV LIM
Hastighetsstyrd A2/A3 UV DTF-skrivare för etikett på flaska, kopp, glas med rulltillrull automatisk laminator
Senaste automatiska skärsystem A2 UV DTF-etikettskärare med trådlösöverföring och höghastighetskärningsmaskin
Leverantör Professionell Skräddarsydd Tryckning 3D Logotyp UV Överföringsetikett Vattentät UV DTF Kopp-Omslag Överföringar