









| Model | 13E4-K |
| Glava za štampanje | 13200(4kom) |
| Kontrolna ploča | HOSON ploča |
| Rezolucija | 2400DPI |
| Brzina | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Boja | CMYK+Bijela |
| Širina štampe | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Kapacitet tinte | 1.8L |
| Tampografskisredstvo | PET film |
| Radnookruženje | Temperatura je 25°C-30°C, a relativna vlažnost 50%-75% |
| Snaga | 50HZ/60HZ/220V, struja 10-20A |
| Operativnisistem | Windows10 ili više |
| Prenosno sredstvo | Namjena za nilon, sintetička vlakna, pamuk, kožu, kupaće kostime, ronilačke odjeće, PVC, EVA itd. |
| Format slike | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Softver | PhotoPrint |
| Podatkovni interfejs | Mrežna kartica od 1 Gb/s |
| Veličina mašine |
Veličina pisača: 2705*800*1528mm (DxŠxV) Veličina automatskog šejkera za prah: 2350*1730*1150mm (DxŠxV) |
| Težina |
Neto težina pisača: 326KG Neto težina automatskog šejkera za prah: 550KG |





Visoka preciznost 2880DPI Super Latex ploča Eko otapalo štampač Digitalna mašina za štampu PU kože
Visokokvalitetna prilagođena naljepnica za šolju 16 OZ Libby UV DTF previjanje šolje Transferi za štampu na šolju
DTF automatski digitalni pisač za majice s ravnim stolom, višebojni, velikog formata 600 mm, novo stanje, uz garanciju od 1 godine, pigmentska tinta
Titanjet potpuno novi 8 boja 130 cm 6 glava DTF visoke brzine I3200 velikog formata sa tresećim uređajem za prah