









| Model | 13E4-K |
| Cap de imprimare | 13200(4 buc.) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50%-75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină |
Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate |
Greutate brută imprimantă: 326 kg Greutate brută agitator automat pulbere: 550 kg |





Imprimantă ecologică cu solvent Super Latex Plotter 2880DPI înaltă precizie
Etichetă personalizată de înaltă calitate pentru ceașcă 16 OZ Libby UV DTF Transfer pentru ambalarea ceștii Transfer de imprimare pentru ceașcă
Imprimantă automată DTF digitală pentru tricouri, plană, cu multiple culori, format mare, 600 mm, stare nouă, cu garanție de 1 an, cerneală pigmentară
Titanjet All-New 8 culori 130 cm, imprimantă DTF cu 6 capete I3200, mare format, cu agitator de pudră