









| Model | 13Е6-К |
| Глава за штампање | 13200 ((6 комада) |
| Контролна плоча | Хосон плоча |
| Резолуција | 2400ДПИ |
| Брзина | 6ПАСС:21.1м2/ч 8ПАСС:15.7м2/ч |
| Боја | ЦМЈК+Бело |
| Ширина штампе | 1300 мм |
| Мастило | Пигмент |
| Капацитет мастила | 1,8 л |
| Медијум за штампу | Филм за кућне љубимце |
| ОперацијаЕнвиронмент | Температура је 25°C-30°C, а релативна влажност је 50%-75% |
| Snagu | 50ХЗ/60ХЗ/220В, струја 10-20А |
| Оперативни систем | Windows10 или новији |
| Трансфермедијум | Примени се на најлон, хемијско влакно, памук,кожу, купање, купање, ПВЦ, ЕВА, итд. |
| Формат слике | Тиф, Јпег, Битмап, Епс, ПДФ |
| Софтвер | Фотопринт |
| Интерфејс података | Гигабитска мрежна картица |
| Величина машине | Величина штампача: 2705*800*1528 мм (LxWxH) |
| Težina | Бројна тежина штампача: 326КГААутоматски шакер за прах Бројна тежина: 550КГА |





УВ ДТФ ЛЕБЕЛЕ Исклузивно лепило
Високобрзи А2 / А3 УВ ДТФ штампач за налепнице на бочицу чаша са аутоматским ламинатором
Најновији аутоматски систем резања А2 УВ ДТФ етикета налепница резач Вифи пренос резач са високом брзином
Донајач Професионални прилагођени штампање 3Д логотипа УВ трансфер Налепница Етикет водоотпорни УВ ДТФ Купа Окружња Трансфери