









| Model | 13E6-K |
| Cap de imprimare | 13200(6 bucăți) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS: 21,1 m²/h 8PASS: 15,7 m²/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50%-75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină | Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate | Greutate brută imprimantă: 326 KG Greutate brută agitator automat pulbere: 550 KG |





ETICHETĂ UV DTF CU COLANT EXCLUSIV
Imprimantă UV DTF A2/A3 de mare viteză pentru etichete autocolante pe sticlă cupe geam cu laminator automat Roll-to-Roll
Cel Mai Nou Sistem Automat de Taiere A2 UV DTF Etichetă Autoclipitoare Transmisie Wifi Mașină de Taiere cu Viteză Mare
Furnizor Profesional Personalizare Imprimare Logo 3D UV Transfer Etichetă Impermeabilă UV DTF Transfer pentru Pahar și Ambalaj