









| Modell | 13E6-K |
| Trykkhode | 13200(6 stk) |
| Kontrollkort | HOSON-kort |
| Oppløsning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 21,1 ㎡/h 8PASS: 15,7 ㎡/h |
| Farge | CMYK+Hvit |
| Printebredde | 1300mm |
| Ink | Fargestoff |
| Inkem Kapasitet | 1,8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og relativ fuktighet er 50–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Operativsystem | Windows10 eller nyere |
| Overføringsmedium | Brukes på nylon, kjemisk fiber, bomull, lær, svømmebukse, dykkeutstyr, PVC, EVA, etc. |
| Bildeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programvare | PhotoPrint |
| Datainterface | Gigabit-nettkort |
| Maskinstørrelse | Printerstørrelse: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverrysterstørrelse: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vekt | Bruttovekt for printer: 326 kg Bruttovekt for automatisk pulverryster: 550 kg |





UV DTF ETIKETT EKSKLUSIV LIM
Høyhastighets A2/A3 UV DTF-skriver for merkelapp på flaske kopp glass med rull-til-rull automatisk laminator
Nyeste Automatisk Kjøresystem A2 UV DTF Merkingsstickerkutter Med Høyhastighetsoverføring Over Wifi
Leverandør profesjonell egendesignet trykking 3D-logo UV overføringsetikett vannbestandig UV DTF kopp omslag overføringer