









| Modell | 13E6-K |
| Nyomtatási fej | 13200(6 darab) |
| Irányítópult | Hoson tábla |
| Felbontás | 2400DPI |
| Sebesség | 6PASS: 21,1 m²/ó 8PASS: 15,7 m²/ó |
| Szín | CMYK+fehér |
| Nyomtatási szélesség | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Tinta kapacitás | 1.8L |
| Nyomtatási közeg | PET filé |
| Működési környezet | A hőmérséklet 25 °C–30 °C, a relatív páratartalom 50–75% |
| Teljesítmény | 50 Hz/60 Hz/220 V, áramfelvétel 10–20 A |
| Működési rendszer | Windows10 vagy újabb |
| Átviteli közeg | Nailonra, vegyszeri szállra, pamutra, bőrre, fürdőruhára, búvárruhára, PVC-re, EVA-ra stb. alkalmazható |
| Képformátum | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Szoftver | Fotópapírra való nyomtatás |
| Adatfelület | Gigabites hálózati kártya |
| Gép mérete | Nyomtató mérete: 2705*800*1528 mm (H*Sz*M) Automatikus poradagoló mérete: 2350*1730*1150 mm (H*Sz*M) |
| Súly | Nyomtató nettó súlya: 326 kg Automatikus poradagoló nettó súlya: 550 kg |





UV DTF CÍMKÉZŐ EXKLÚZÍV CSOMAGOLÁS
Nagy sebességű A2/A3 UV DTF nyomtató matrica címkéhez üvegre pohárra üvegre automata fóliázóval fóliával
Legújabb Automatikus Vágórendszer A2 UV DTF Címke Sticker Vágógép Wifi Átviteli Vágógép Nagy Sebességgel
Beszállító Professzionális Egyedi Nyomtatás 3D Logó UV Átviteli Matrica Címke Vízálló UV DTF Pohárborítás Átvitelek