









| Модель | 13E6-K |
| Друкуюча головка | 13200(6 шт.) |
| Контрольна панель | Плата HOSON |
| Роздільна здатність | 2400 тони на дюйм |
| Швидкість | 6PASS: 21,1 м²/год 8PASS: 15,7 м²/год |
| Колір | CMYK+Білий |
| Ширина друку | 1300 мм |
| ИНК | Пигмент |
| Ємність чернил | 1,8 л |
| Друкований матеріал | Фільма PET |
| Умови експлуатації | Температура 25°С–30°С, відносна вологість 50%–75% |
| Потужність | 50 Гц/60 Гц/220 В, струм 10–20 А |
| Операційна система | Windows10 або вище |
| Передавальне середовище | Застосовується для нейлону, хімічного волокна, бавовни, шкіри, купальників, водолазних костюмів, ПВХ, EVA тощо |
| Формат зображення | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Програмне забезпечення | PhotoPrint |
| Інтерфейс передачі даних | Мережева карта Gigabit |
| Розмір машини | Розмір принтера: 2705*800*1528 мм (Д*Ш*В), Розмір автоматичного розкидача порошку: 2350*1730*1150 мм (Д*Ш*В) |
| Вага | Маса принтера брутто: 326 кг, Маса автоматичного розкидача порошку брутто: 550 кг |





УФ DTF ЕТИКЕТКА ЕКСКЛЮЗИВНИЙ КЛЕЙ
Принтер UV DTF формату A2/A3 з високою швидкістю для етикеток на пляшки, чашки, скло з автоматичним ламінатором рулон-різ-різ
Новітня автоматична система вирізування A2 UV DTF етикеток-стікерів з вирізуванням через Wi-Fi передачу з високою швидкістю
Постачальник професійного друку на замовлення 3D-логотипи УФ-трансферні наліпки Водонепроникні УФ-наліпки DTF для кружок