









| Model | 13E6-K |
| Trykkehoved | 13200(6stk) |
| Styringskort | Hoson board |
| Opløsning | 2400DPI |
| Hastighed | 6PASS: 21,1 m²/t 8PASS: 15,7 m²/t |
| Farve | CMYK+Hvid |
| Trykbredden | 1300mm |
| Blæk | Pigment |
| Tintkapacitet | 1.8L |
| Printmedium | PET film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25°℃-30℃, og den relative luftfugtighed er 50 %-75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Driftssystem | Windows10 eller nyere |
| Overførselsmedium | Anvendes på nylon, kemisk fiber, bomuld, læder, svømmebukser, dykkerdragt, PVC, EVA osv. |
| Billedeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoprint |
| Datainterface | Gigabit netkort |
| Maskinstørrelse | Printerstørrelse: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverryster størrelse: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vægt | Printerens bruttovægt: 326 kg Automatisk pulverrysters bruttovægt: 550 kg |





UV DTF ETIKET EKSKLUSIV LIM
Højhastigheds A2/A3 UV DTF Printer til Etiket på Flaske Kop Glas med Rulle-til-Rulle Automatisk Lamineringsmaskine
Nyeste Automatiske Skæresystem A2 UV DTF Etiketsticker Skærer med Wifi-overførsel og Højhastighedsskæring
Leverandør professionel brugerdefineret trykning 3D-logo UV-overførselssticker mærke vandtæt UV DTF kopoverførsler