









| Model | 13E2-K |
| Cap de imprimare | 13200(2 buc.) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50% și 75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină |
Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate |
Greutate brută imprimantă: 326 kg Greutate brută agitator automat pulbere: 550 kg |





Titanjet 6-Head DTF Printer Epson I3200 A1 High Speed Cu Purificator Ciclu Automat Pulbere Imprimare Digitală Tricou
Titanjet Factory DTF Printer 13 culori Fluorescență Rgbo Tinta multicolor pentru T Shit Printing 60cm Automatic Shaker Dryer Machine
imprimantă color digitală cu lățime de imprimare de 420 mm, mașină de imprimare cu folie, laminare automată duală, transformare autocolant, imprimantă UV DTF multifuncțională
Titanjet 1.6m Mașină de Imprimare Digitală pentru Bannere cu DX6