









| Modell | 13E2-K |
| Nyomtatási fej | 13200(2db) |
| Irányítópult | Hoson tábla |
| Felbontás | 2400DPI |
| Sebesség | 6PASS: 10,4 m²/óra 8PASS: 7,8 m²/óra |
| Szín | CMYK+fehér |
| Nyomtatási szélesség | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Tinta kapacitás | 1.8L |
| Nyomtatási közeg | PET filé |
| Működési környezet | A hőmérséklet 25°C–30°C, a relatív páratartalom 50–75% |
| Teljesítmény | 50 Hz/60 Hz/220 V, áramfelvétel 10–20 A |
| Működési rendszer | Windows10 vagy újabb |
| Átviteli közeg | Nailonra, vegyszeri szállra, pamutra, bőrre, fürdőruhára, búvárruhára, PVC-re, EVA-ra stb. alkalmazható |
| Képformátum | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Szoftver | Fotópapírra való nyomtatás |
| Adatfelület | Gigabites hálózati kártya |
| Gép mérete |
Nyomtató mérete: 2705*800*1528 mm (H*Sz*M) Automata poradagoló mérete: 2350*1730*1150 mm (H*Sz*M) |
| Súly |
Nyomtató nettó súlya: 326 kg Automata poradagoló nettó súlya: 550 kg |





Titanjet 6-fejű DTF nyomtató Epson I3200 A1 nagy sebességű, tisztítóval, automata ciklusos porral, digitális pólónyomtatás
Titanjet Gyár DTF nyomtató 13 színű fluoreszcens RGBO többszínű tinta póló nyomtatáshoz, 60 cm-es automata keverő szárítógép
420 mm-es nyomtatási szélességű színes digitális nyomtató fólianyomtató gép Automatikus kettős laminálás Átalakító matrica Minden egyben UV DTF nyomtató
Titanjet 1,6 m-es digitális szalagcímnyomtató gép DX6-tal