









| Model | 13E2-K |
| Tisková hlava | 13200(2ks) |
| Ovládací panel | Hoson deska |
| Rozlišení | 2400 DPI |
| Rychlost | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Barva | CMYK+Bílá |
| Tisková šířka | 1300mm |
| Tuš | Barva |
| Kapacita tušných náplní | 1.8L |
| Tiskové médium | PET film |
| Provozní prostředí | Teplota je 25 °C až 30 °C a relativní vlhkost je 50 % až 75 % |
| Výkon | 50 Hz/60 Hz/220 V, proud 10–20 A |
| Operační systém | Windows 10 nebo vyšší |
| Přenosové médium | Aplikace na nylon, chemická vlákna, bavlnu, kůži, plavky, potápěčský oblek, PVC, EVA atd. |
| Formát obrázku | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | PhotoPrint |
| Datové rozhraní | Gigabitová síťová karta |
| Velikost stroje |
Rozměry tiskárny: 2705*800*1528 mm (DxŠxV) Rozměry automatického rozprašovače prášku: 2350*1730*1150 mm (DxŠxV) |
| Hmotnost |
Hmotnost tiskárny včetně obalu: 326 kg Hmotnost automatického rozprašovače prášku včetně obalu: 550 kg |





Titanjet 6ti hlavový DTF tiskárna Epson I3200 A1 vysokorychlostní s čističem automatického cyklu prášek potisky digitální tiskárna
Titanjet Factory DTF Printer 13 Barev Fluorescence Rgbo Multibarevné inkousty pro T Shit Tisk 60cm Automatický mixér a sušicí stroj
420mm šířka tisku Barevný digitální tiskár na fólii Stroj na výrobu nálepek s automatickou dvojitou laminací a UV DTF tiskárnou v jednom
Titanjet 1,6m Digitální bannerový tiskový stroj s DX6