









| Model | 13E2-K |
| Capçal d'impressió | 13200(2peces) |
| Tauler de control | Placa Hoson |
| Resolució | 2400DPI |
| Velocitat | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Color | CMYK+Blanc |
| Amplada d'impressió | 1300mm |
| Tinta | Pigment |
| Capacitat d'encròm | 1.8L |
| Suport d'impressió | Pel·lícula PET |
| Entorn d'operació | La temperatura és de 25°℃-30°C i la humitat relativa és del 50%-75% |
| Potència | 50Hz/60Hz/220V, corrent 10-20A |
| Sistema operatiu | Windows10 o superior |
| Mitjà de transferència | Aplicable a niló, fibra química, cotó, cuir, banyador, vestit de submergible, PVC, EVA, etc. |
| Format d'imatge | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programari | PhotoPrint |
| Interfície de dades | Targeta de xarxa Gigabit |
| Mida de la màquina |
Mida de la impressora: 2705*800*1528mm(LxAxA) Mida del sacsejador automàtic de pols: 2350*1730*1150mm(LxAxA) |
| Pes |
Pes brut de la impressora: 326KG Pes brut del sacsejador automàtic de pols: 550KG |





Impressora Titanjet de 6 capçals DTF Epson I3200 A1 d'alta velocitat amb purificador cicle automàtic impressió digital samarreta
Impressora DTF de fàbrica Titanjet de 13 colors amb tinta fluorescent RGBW multicolor per a impressió en samarretes i màquina automàtica de sacsejador i assecatge de 60 cm
màquina d'impressió digital de 420 mm d'amplada, colorida, per a impressió de làmines, amb laminació automàtica doble, transformació d'autocol·lants i impressió UV DTF multifunció
Màquina d'imprimir banderes digitals Titanjet 1,6 m amb DX6