









| မော်ဒယ် | 13E2-K |
| ပုံတင်ခေါင်းဆောင် | 13200(2pcs) |
| ကန့်သတ်ပလိတ် | HOSON ဘုတ် |
| ဖြေရှင်းချက် | 2400DPI |
| အမြန်နှုန်း | 6PASS:10.4㎡2/h 8PASS:7.8㎡/h |
| အရောင် | CMYK+ဖြူရောင် |
| ပုံနှိပ် Width ကို | 1300mm |
| INK | ပိုင်ဂျင် |
| ရောင်ခြည်အရေအတွက် | 1.8L |
| ပရင့်ထုတ်လုပ်မှုကိုယ်ထည် | PET ပတ္တူစ |
| လည်ပတ်မှုပတ်ဝန်းကျင် | အပူချိန်သည် 25°C မှ 30°C အထိဖြစ်ပြီး စားအိုင်းဆိုင်းမှုသည် 50% မှ 75% အထိဖြစ်သည် |
| လျှပ်စစ်အား | 50HZ/60HZ/220V၊ လက်ရှိ 10-20A |
| လည်ပတ်မှုစနစ် | Windows10 သို့မဟုတ် ထို့အထက် |
| သက်တမ်းပြောင်းလဲမှုအချက် | နိုက်လွန်း၊ ဓာတုအမျှင်၊ စောင်းပုတ်၊ ရေချိုးဝတ်စုံ၊ ရေကူးဝတ်စုံ၊ PVC၊ EVA စသည်တို့တွင် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ |
| ပုံဖောင်မတ် | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| ဆော့ဖ်ဝဲ | ဖိုတိုပရင့်တာ |
| ဒေတာအင်တာဖေ့စ် | ဂီဂါဘစ် ကွန်ရက်ကဒ် |
| စက်အရွယ်အစား |
ပရင့်တာအရွယ်အစား:2705*800*1528mm(LxWxH) အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်အရွယ်အစား: 2350*1730*1150mm(LxWxH) |
| အလေးချိန် |
ပရင့်တာ၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်:326KG အလိုအလျောက်မှုန့်ရှို့စက်၏စုစုပေါင်းအလေးချိန်: 550KG |





Titanjet 6-Head DTF ပရင်တာ Epson I3200 A1 အမြန်နှုန်း Purifier အလိုအလျောက်စက်ချုပ်စက် T-Shirt ဒစ်ဂျစ်တယ်ပရင်တာ
Titanjet Factory DTF Printer 13 Colors Fluorescence Rgbo Multicolor Ink for T Shit Printing 60cm Auto Shaker Dryer Machine
420mm ပရင့်တာအကျယ်၊ အရောင်စုံပါဝင်သော ဒစ်ဂျစ်တယ်ပရင့်တာ၊ ဖိုင်ပရင့်တာစက်၊ အော်တိုဒွဲလ်လေယာဉ်ပျံချုပ်စက်၊ စတစ်ကာပြောင်းလဲသော ပရင့်တာ၊ အိုင်ယူဝီ DTF ပရင့်တာ။
Titanjet 1.6m ဒစ်ဂျစ်တယ်ဘန်နာပုံနှိပ်စက်သည် DX6 ဖြင့်ပြုလုပ်ထားသည်