









| Modell | 13E3-K |
| Skrivhuvud | 13200(3st) |
| Styrkort | HOSON-kort |
| Upplösning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Färg | CMYK+Vit |
| Tryckbredd | 1300mm |
| Bläck | Pigment |
| Inkångskapacitet | 1.8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljö | Temperaturen är 25°C–30°C och den relativa luftfuktigheten är 50–75 % |
| Ström | 50 Hz/60 Hz/220 V, ström 10–20 A |
| Operativsystem | Windows 10 eller senare |
| Överföringsmedium | Används på nylon, kemiska fibrer, bomull, läder, badkläder, dykarställ, PVC, EVA, etc. |
| Bildformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Mjukvara | Fototryck |
| Datainterface | Gigabit-nätverkskort |
| Maskinstorlek |
Skrivarstorlek: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverpulvers storlek: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vikt |
Skrivarens bruttovikt: 326 kg Automatisk pulvermatarvåg bruttovikt: 550 KG |





60 m Lång Livstidsgaranti Digital Tygtryckmaskin Stämpel Flockning Dtg DTF UV-skrivare för T-tröjor
60 cm UV DTF-skrivare Rull-a-B Filmtryck Etikett för läder duk plastflaska penna 3D UV DTG Filmtryckarskrivare
I3200 DTF Industrial 4-Head T-Shirt Flatbed Printer with 120cm Shaker New Condition Includes Technical Support
OEM-anpassade 3D-utskrivna UV DTF muggetiketter med ny design, vattentäta och tvättbara dekaler