









| Model | 13E3-K |
| Cap de imprimare | 13200(3 buc) |
| Placă de control | Placă HOSON |
| Rezoluție | 2400DPI |
| Viteză | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Culoare | CMYK+Alb |
| Lățimea de imprimare | 1300mm |
| Închisoare | Pigment |
| Capacitate de ink | 1,8 l |
| Mediu de imprimare | Film PET |
| Mediu de operare | Temperatura este între 25°C și 30°C, iar umiditatea relativă este între 50% și 75% |
| Putere | 50 Hz/60 Hz/220 V, curent 10-20 A |
| Sistem de operare | Windows 10 sau superior |
| Mediu de transfer | Se aplică pe nailon, fibră chimică, bumbac, piele, costum de baie, costum de scufundare, PVC, EVA etc. |
| Format imagine | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Photoprint |
| Interfață date | Placă de rețea Gigabit |
| Dimensiune mașină |
Dimensiune imprimantă: 2705*800*1528mm(LxLxI) Dimensiune agitator automat pulbere: 2350*1730*1150mm(LxLxI) |
| Greutate |
Greutate brută imprimantă: 326 kg Greutate brută agitator automat pulbere: 550 kg |





imprimantă digitală pentru textile cu garanție de viață de 60m, imprimare tip stamping, flocking, DTG, DTF, UV pentru tricouri
imprimantă UV DTF Roll de 60 cm pentru imprimare pe film A-B, etichete pentru piele, pânză, plastic, sticlă, penițe, Imprimantă UV DTG pentru film 3D
I3200 DTF Industrial 4-Head T-Shirt Flatbed Printer cu lățime de 120 cm Shaker Stare nouă Include asistență tehnică
Etichete personalizate OEM, imprimare 3D UV DTF pentru pahare, rezistente la apă și spălare, autocolante personalizabile