









| Модел | 13E3-K |
| Печатна головка | 13200(3 бр.) |
| Контролна платка | Плоча Hoson |
| Резолюция | 2400DPI |
| Скорост | 6PASS: 10,4 м²/ч 8PASS: 7,8 м²/ч |
| Цвят | CMYK+Бял |
| Широчина на печатане | 1300 мм |
| ИНК | Pigment |
| Кapacитет на чернилата | 1, 8 л |
| Печатна среда | Филм PET |
| Работна среда | Температурата е 25°℃-30°C, а относителната влажност е 50%–75% |
| Мощност | 50 Hz/60 Hz/220 V, ток 10-20 A |
| Операционна система | Windows 10 или по-нова |
| Преносимо средство | Прилага се за нейлон, химически влакна, памук, кожа, бански костюми, водолазни костюми, PVC, EVA и др. |
| Формат на изображението | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Програмно обезпечаване | Фотопечат |
| Интерфейс за данни | Мрежова карта с пропускливост един гигабит |
| Размер на машината |
Размер на принтера: 2705*800*1528 мм (ДxШxВ) Размер на автоматичния разтърсвач за прах: 2350*1730*1150 мм (ДxШxВ) |
| Тегло |
Тегло на принтера брутто: 326 кг Тегло на автоматичния разтърсвач за прах брутто: 550 кг |





цифров текстилен принтер с гаранция за цял живот 60 м, за тъмповане, флокиране, DTG, DTF, UV принтер за тениски
60 см UV DTF принтер ролка за филмова печатна етикетка за кожа платно пластмасова бутилка писалка 3D UV DTG филмов принтер
I3200 DTF Индустриален 4-главов плосък принтер за фланелки с 120 см шейкър Ново състояние Включва техническа поддръжка
OEM персонализирани 3D печатени UV DTF чашки обвивки трансфери нов дизайн водонепропусливи и мивки етикети-наметки