









| Model | 13E3-K |
| Trykkehoved | 13200(3stk) |
| Styringskort | Hoson board |
| Opløsning | 2400DPI |
| Hastighed | 6PASS: 10,4 m²/h 8PASS: 7,8 m²/h |
| Farve | CMYK+Hvid |
| Trykbredden | 1300mm |
| Blæk | Pigment |
| Tintkapacitet | 1.8L |
| Printmedium | PET film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og den relative luftfugtighed er 50 %–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Driftssystem | Windows10 eller nyere |
| Overførselsmedium | Anvendes på nylon, kunstfibre, bomuld, læder, svømmetest, dykkerdragt, PVC, EVA osv. |
| Billedeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Software | Fotoprint |
| Datainterface | Gigabit netkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528 mm (LxBxH) Automatisk pulverrysters størrelse: 2350*1730*1150 mm (LxBxH) |
| Vægt |
Printerens bruttovægt: 326 kg Automatisk pulverrysters bruttovægt: 550 kg |





60 m lang livstidsgaranti Digital tekstilprintermaskine Stamping Flocking Dtg DTF UV-printer til T-shirts
60 cm UV DTF-printer rulle A B film printsticker til læder, lærred, plastikflaske, pen 3D UV DTG film printer
I3200 DTF Industriel 4-hovedet T-shirt Fladbed-printer med 120 cm Shaker, Ny tilstand, Inkluderer Teknisk Support
OEM-tilpassede 3D-printede UV DTF kopomslag Overførsler Nyt design Vandtætte og vaskebare etiketter