









| Model | 13Е3-К |
| Глава за штампање | 13200 (((3 комада) |
| Контролна плоча | Хосон плоча |
| Резолуција | 2400ДПИ |
| Брзина | 6ПАСС: 10.4м22/ч 8ПАСС: 7.8м2/ч |
| Боја | ЦМЈК+Бело |
| Ширина штампе | 1300 мм |
| Мастило | Пигмент |
| Капацитет мастила | 1,8 л |
| Медијум за штампу | Филм за кућне љубимце |
| ОперацијаЕнвиронмент | Температура је 25°C-30°C, а релативна влажност је 50%-75% |
| Snagu | 50ХЗ/60ХЗ/220В, струја 10-20А |
| Оперативни систем | Windows10 или новији |
| Трансфермедијум | Примени се на најлон, хемијско влакно, памук,кожу, купање, купање, ПВЦ,ЕВА, итд. |
| Формат слике | Тиф, Јпег, Битмап, Епс, ПДФ |
| Софтвер | Фотопринт |
| Интерфејс података | Гигабитска мрежна картица |
| Величина машине |
Величина штампача: 2705*800*1528мм ((LxWxH) Аутоматски шакер за прах: 2350*1730*1150mm ((LxWxH) |
| Težina |
Брутна тежина штампача:326 кг Автоматски пудрилац бруто тежина: 550 кг |





60м Дугацветна гаранција Цифрова штампачка машина за тканине штампање флакирање Дтг ДТФ УВ штампач за мајице
60цм УВ ДТФ штампач Ролл А Б Филм штампање налепница за кожне пласте пластичне боце Пенам 3Д УВ ДТГ Филм штампач
I3200 ДТФ Индустријски четвороглави Т-Ширц Платбед Принтер са 120цм Шакером Ново стање укључује техничку подршку
ОЕМ КУСТУМ 3Д штампани УВ ДТФ Купа Оврлици Трансфери Нови дизајн водоотпорне и прате се налепнице