









| Modell | 13E3-K |
| Trykkhode | 13200(3 stk) |
| Kontrollkort | HOSON-kort |
| Oppløsning | 2400DPI |
| Hastighet | 6PASS: 10,4 ㎡/t 8PASS: 7,8 ㎡/t |
| Farge | CMYK+Hvit |
| Printebredde | 1300mm |
| Ink | Fargestoff |
| Inkem Kapasitet | 1,8L |
| Utskriftsmedium | PET-film |
| Driftsmiljø | Temperaturen er 25 °C–30 °C, og relativ fuktighet er 50–75 % |
| Effekt | 50 Hz/60 Hz/220 V, strøm 10–20 A |
| Operativsystem | Windows10 eller nyere |
| Overføringsmedium | Brukes på nylon, kunstfibre, bomull, lær, badedrakt, dykkeutstyr, PVC, EVA, etc. |
| Bildeformat | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Programvare | PhotoPrint |
| Datainterface | Gigabit-nettkort |
| Maskinstørrelse |
Printerstørrelse: 2705*800*1528mm(LxBxH) Automatisk pulverrysterstørrelse: 2350*1730*1150mm(LxBxH) |
| Vekt |
Bruttovekt for printer: 326 kg Bruttovekt for automatisk pulverryster: 550 kg |





60 m lang levetidsgaranti Digital tekstiltrykkeri Maskin Stamping Flocking Dtg DTF UV-printer for T-skjorter
60 cm UV DTF-skriver rull a B-film skriveretikett til lærred, plastflaske, penne 3D UV DTG-film skriver
I3200 DTF Industrial 4-Head T-Shirt Flatbed Printer med 120 cm Shaker Som ny inkluderer teknisk support
OEM-tilpassede 3D-printede UV DTF koppomslag overføringer nye design vannbestandige og vaskebare etiketter