









| Model | 13E3-K |
| Kepala cetak | 13200(3pcs) |
| Papan kawalan | Papan HOSON |
| Resolusi | 2400DPI |
| Kelajuan | 6LALUAN:10.4㎡/j 8LALUAN:7.8㎡/j |
| Warna | CMYK+Putih |
| Lebar Cetak | 1300mm |
| TINTA | Pigmen |
| Kapasiti Tinta | 1.8L |
| MediumPencetakan | Filem PET |
| AlamSekitarPengendalian | Suhu adalah 25°℃-30°C, dan kelembapan relatif adalah 50%-75% |
| Kuasa | 50HZ/60HZ/220V, arus 10-20A |
| SistemPengendalian | Windows10 atau ke atas |
| Medium pemindahan | Sesuai untuk nilon, gentian kimia, kapas, kulit, baju renang, pakaian menyelam, PVC, EVA, dll. |
| Format imej | Tiff, Jpeg, Bitmap, Eps, Pdf |
| Perisian | Fotoprint |
| Antara muka data | Kad rangkaian Gigabit |
| Saiz Mesin |
Saiz pencetak: 2705*800*1528mm(PxLxT) Saiz penggoyang serbuk automatik: 2350*1730*1150mm(PxLxT) |
| Berat |
Berat kotor pencetak: 326KG Berat kotor penggoyang serbuk automatik: 550KG |





60m Long Lifetime Warranty Digital Fabric Printing Machine Stamping Flocking Dtg DTF UV Printer for T-Shirts
pencetak 60cm UV DTF Gulungan Filem B Pencetakan Pelekat untuk Kulit Kanvas Plastik Botol Pen 3D UV DTG Filem Pencetak
I3200 Pencetak T-Shirt Flatbed DTF Industri 4-Head dengan Penggoyang 120cm Keadaan Baru Termasuk Sokongan Teknikal
Pembalut Cawan 3D Dicetak OEM Tersuai UV DTF dengan Pemindahan Reka Bentuk Baharu Kedap Air dan Boleh Dibasuh