Titanjet
တိတန်ဂျက် A2 DTF Roll-to-Roll အလိုအလျောက်အပူပိုင်းပြောင်းပေးသည့်တီရှပ်ပရင်တင်စက်ကိုမိတ်ဆက်ခြင်း၊ သင့်စာတန်းပုံနှိပ်မှုလိုအပ်ချက်များအတွက် နောက်ဆုံးပေါ်ဖြေရှင်းချက်ဖြစ်ပါသည်။ ဤတီထွင်တဲ့ပရင်တာကတော့ မူလအတိုင်းအစားထဲကဖြစ်ပြီး ၁နှစ်အာမခံပါဝင်ပါတယ်။ ဒါဟာ သင့်စိတ်ချမ်းသာမှုကိုသေချာစေပြီးနှစ်ပေါင်းများစွာအရည်အသွေးမြင့်မားမှုရလဒ်များကိုရရှိစေမှာဖြစ်ပါတယ်။
Titanjet A2 DTF Roll-to-Roll အော်တိုမက်တစ် အပူပိုးမှု ရှပ်တိုက်စက်ကို အသုံးပြုခြင်းဖြင့် စိတ်ကြိုက်အားဖြင့် အံ့သြဖွယ်ကောင်းသောဒီဇိုင်းများကို ဖန်တီးနိုင်ပါသည်။ Titanjet ဝတ်ရတာအမျိုးမျိုးပေါ်တွင် လွယ်ကူစွာ ပုံနှိပ်နိုင်ပါသည်။ ရှပ်၊ ဟုဒ်၊ တိုတ်ပိုက်ဆံအိတ် သို့မဟုတ် အခြားဝတ်ရတာပစ္စည်းများကို ပုံနှိပ်နေပါကဤစက်သည် ပုံမှန်အားဖြင့် ပရော်ဖက်ရှင်နယ်ရလဒ်များကို ပေးဆောင်ပါသည်။
Titanjet A2 DTF ပရင်တာ၏ တိုးတက်ထူးချွန်သောနည်းပညာသည် သင့်ဒီဇိုင်းများကို ထင်ဟပ်စေရန် တိကျသော အရောင်တောက်ပသည့် ပရင်တာများကို ခွင့်ပြုပေးသည်။ ဤစက်ပိုင်းဖြင့် အရောင်ပျော့နေသော ပရင်တာများကို မေ့လျော့စေပါ။ သင့်ဒီဇိုင်းများသည် ထင်ရှားစွာ ခြားနားသော အကျိုးသက်ရောက်မှုကို ဖန်တီးပေးမည်ဖြစ်သည်။
Titanjet A2 DTF ပရင်တာ၏ ထင်ရှားသော အင်္ဂါရပ်များထဲမှတစ်ခုမှာ အော်တိုမက်တစ် အပူပိုးမှုစွမ်းရည်ဖြစ်ပါသည်။ သင်၏ဝတ်ရတာများကို စက်ပေါ်တင်ပြီး ဖိနှိပ်ပါ။ ကျန်အလုပ်ကို စက်က ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပေးပါလိမ့်မည်။ သင့်အား အချိန်နှင့် အားအင်ကို သက်သာစေပါသည်။ သင်သည် အံ့သြဖွယ်ဒီဇိုင်းများဖန်တီးရန်အာရုံစိုက်နိုင်ပြီး စက်က ပုံနှိပ်မှုလုပ်ငန်းစဉ်ကို ကိုင်တွယ်ပေးပါလိမ့်မည်။
Titanjet A2 DTF ပရင်တာသည် အသုံးပြုရလွယ်ကူသော ဒီဇိုင်းအပြင် အသုံးပြုရန်ကြာရှည်ခံပါသည်။ ၄င်း၏ ခိုင်မာသောတည်ဆောက်ပုံသည် ကြာရှည်ခံသောစွမ်းဆောင်ရည်ကို သေချာစေပြီး သင့်ပရင်တာစီးပွားရေးအတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော ရင်းနှီးမြှုပ်နှံမှုဖြစ်ပါသည်။
သင်သည် အထည်ပုံနှိပ်လုပ်ငန်းတွင် ကျွမ်းကျင်သူဖြစ်ဖြစ် သို့မဟုတ် စတင်ဝင်ရောက်လာသူဖြစ်ဖြစ် Titanjet A2 DTF Roll-to-Roll Automatic Heat Transfer T-Shirt Printing Machine သည် သင့်အတွက် အကောင်းဆုံးရွေးချယ်မှုဖြစ်ပါသည်။ ၄င်း၏ မျိုးပြားသောအသုံးဝင်မှု၊ ယုံကြည်စိတ်ချရမှုနှင့် အရည်အသွေးမြင့်ရလဒ်များသည် ပရင်တာလုပ်ငန်းတစ်ခုတွင် မရှိမဖြစ်လိုအပ်သော စက်ပစ္စည်းဖြစ်ပါသည်။
အဆင့်မီ ဖြစ်သော လက္ခဏာများ၊ အသုံးပြုရန် လွယ်ကူမှုနှင့် ထူးချွန်သော စွမ်းဆောင်ရည်တို့ဖြင့် စံအားနည်းသော ပရင့်များအတွက် မလုံလောက်တော့ဘဲ Titanjet A2 DTF ပရင့်တာသို့ အဆင့်မြှင့်ပါ။ သင့်အား မျှော်လင့်ချက်များကို ကျော်လွန်စေပြီး သင့်ဒီဇိုင်းများကို နောက်ထပ်အဆင့်မြင့်တင်ပေးမည့် စက်ရှိပါသည်



အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
| ထုတ်ကုန်အမည် | A2 DTF T-shirt ပရင်တာ |
| မော်ဒယ် | T3000 |
| ပရင်တင် အကျယ် | 42cm |
| ပရင်တာခေါင်းအရေအတွက် | ပရင်တာခေါင်း ၄ လုံး |
| ပရင်တာခေါင်း | I3200A1 |
| ပုံနှိပ်နှုန်း | ၁၈/နာရီ |
| ပုံတင်ရေး ဖြေရှင်းမှု | ၂၈၈၀DPI |
| Inking အမျိုးအစား | ပိုင်ဂျင် |
| Rip စွန့်ရှောင်မှု | ဖိုတိုပရင့်တာ |
| ပုံစံ | Tiff, Jpeg, PDF |
| လျှပ်စစ်အား | 50HZ 60HZ 220V |
| ပရင်တာအရွယ်အစား | 1350*900*1350mm |
| မှုန့်ခလုတ်စက် | 1390*720*790mm |
| ပရင်တာအတွက် အလေးချိန် | N. W: 100KG, G. W: 140KG |
| မှုန့်ခလုတ်စက်အတွက် အလေးချိန် | N. W: 170KG, G. W: 220KG |






Titanjet 6-Head DTF ပရင်တာ Epson I3200 A1 အမြန်နှုန်း Purifier အလိုအလျောက်စက်ချုပ်စက် T-Shirt ဒစ်ဂျစ်တယ်ပရင်တာ
I3200 DTF စက်ရုံထုတ် 4-ခေါင်းပါဝင်သော တစ်ပိုင်းတစ်စမ်းရောင်းချရန်ရှိသော ပရင့်တာ၊ 120cm Shaker၊ အသစ်အဆန်းပါဝင်သည်။ နည်းပညာပိုင်းဆိုင်ရာအထောက်အပံ့ပါဝင်ပါသည်။
60E3-K ဒစ်ဂျစ်တယ် ဖလင့်ပုံနှိပ်စက် (Direct to Film) တွင် မုန့်ပါးပုံနှိပ်စက်ပါဝင်ပြီး T-shirt များတွင် ပုံနှိပ်ခြင်းနှင့် ငွေရောင်ပုံနှိပ်ခြင်းအတွက် ထုတ်လုပ်သော စာရွက်များ
ခေါင်း ၆ လုံးပါ အမြန်နှုန်းမြင့် DTF